PENSIJONAT SKÁLY

  • Dwu i trzyosobowe pokoje
  • Całkowita wydajność wynosi 34 łóżka
  • Pokoje rodzinne z dwiema sypialniami
  • Pensijonat jest niepalący
  • Możliwość zamówienia śniadania
  • 200 metrów od wejścia do skalnego miasta

Pensijonat oferuje: taras, plac zabaw (piaskownica, huśtawki, zjeżdżalnia dla małych dzieci) boisko do koszykówki, kręgle, możliwość grilowania na ogniu, sauna na podczerwień i sala gier (bilard, rzutki, piłka nożna).


Pokoje posiadają prywatną toaletę, wannę lub prysznic. Wspólna lodówka na piętrze. Możliwość osób niepełnosprawnych pokoje. Parking przy domu za darmo. Rowery bagażowe możliwe po porozumieniu, maksymalnie 10 okrążeń. Bezpłatny bezprzewodowy dostęp do Internetu dla naszych gości.


Pensjonat znajduje się w centrum PLA Broumovsko. Istnieją liczne możliwości do uprawiania turystyki pieszej i rowerowej. Przystanek autobusowy znajduje się 100 metrów od pensjonatu, pociąg 300 m. Restauce z posiłkami jest 200 m od pensjonatu.


Centrum Walzel - "Fabryka na doświadczeniach", strzelnica, ścianka wspinaczkowa, siłownia, kręgielnia, restauracja, winiarnia, 10 km.
Sportcentrum - wielozadaniowa hala sportowa, 1 km.
Ski Kamenec - wyciąg narciarski ze sztucznym śniegiem, 700 m.
Trasy narciarskie na pograniczu Kłodzkim. - utrzymana sieć tras narciarskich, 1 km.


OFERTA ZAKWATEROWANIE

CENA ZAKWATEROWANIE

Cena za jedną osobę na jedną noc wynosi 590 CZK.

Cena noclegu dla dziecka do 10,9 lat wynosi 450 CZK. Cena dla dzieci obowiązuje tylko wtedy, gdy w pokoju mieszkają dwie osoby dorosłe.

Cena za pokój jednoosobowy wynosi 790 CZK.

Cena śniadania 135 CZK, a dla dzieci poniżej 10,9 lat wynosi 90 CZK. Śniadanie w formie bufetu.

Cena nie zawiera opłaty klimatycznej.


Przybycia jest możliwe między 15 i 19 godzin. Późniejszy przyjazd prosimy o poinformowanie z wyprzedzeniem. Pobyt kończy się w ostatnim dniu pozostawiono na 10 godzin. Płatność należy uregulować w gotówce. Płatność kartą kredytową nie jest możliwe.

© 2017 Pensjonat Skály TOPlist